NÁZOV

PRED DOKONČENÍM - 2kk ATELIÉR v projekte REZIDENCIA BUDYŠÍNSKA

  • Bud_1.jpg
  • Bud_2.jpg
  • Bud_3.jpg
  • Bud_4.jpg
  • Bud_5.jpg
  • Bud_6.jpg
  • Bud_9.png

Wentons ponúka na predaj posledné ateliéry v Rezidencií Budyšínska.

Atelier A 5.2.01 - 51,46 m2 sa nachádza na 2NP, situovaný je na severo-západ. Skladá sa z 2 miestností (obývačka s kuchyňou a samosttná spálňa, pri vstupe do bytu je priestor pre uzavretý šatník. Ateliér bude dokončený v štandarde (parkety, dvere, sanita, obklady, dlažba, predpríprava na vonkajšie žalúzie)

Rezidencia Budyšínska sa nachádza v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Nové Mesto – Tehelné pole, v rámci ktorej je citlivo zasadená do štvrti bohatej na zeleň a populárne športoviská. Snúbením rešpektu ku klasickej zástavbe z 50-tych rokov a moderného bývania na úrovni tretieho tisícročia je projekt Rezidencia Budyšínska ponúkajúci krásne presvetlené byty s veľkorysými dispozíciam

Rezidencia Budyšínska ponúkne 28 bytových jednotiek a apartmánov rôznych veľkostí a izbovosti. Pri návrhu bytov sa bral maximálny dôraz na funkčnosť priestoru. Bytový projekt s 5 nadzemnými a 2 podzemnými podlažiami má komorný charakter. Rezidencia bude mať 2 samostatné vchody s 2 až 5 bytovými jednotkami na poschodí. K bytom vo vnútro bloku na prízemí budú prislúchať terasy a veľkorysé predzáhradky. Súčasťou bytov na 2. až 4. poschodí bude lodžia. Posledné poschodie tvoria dva veľkometrážne byty s terasami. Štandard spoločných priestorov domu a bytov spĺňa kritéria náročnej klientely – hliníkové okná a dvere, podlahové kúrenie, veľkoformátová dlažba, sklenené zábradlia, kombinujú eleganciu a kvalitu. Všetky parkovacie miesta sa nachádzajú na 2 podzemných podlažiach, väčšina z nich má priamo vstup k bytovej kobke.

KOLAUDÁCIA Q4 2020

188.042,- €

Ing. Pavol Fábry

Ing. Pavol Fábry

0903 200 760

pavol.fabry@wentons.sk
všetky ponuky agenta